Pracovníci odborného zacházení ve věznictví - vychovatelé

Pracovní náplň

Kontakt: pí Šandová, tel.: 261 03 21 06, 724 168 391 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Vychovatel - Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha - Pankrác. Zástup po dobu rodičovské dovolené. Kontakt: pí Šandová, tel.: 724 168 391, 261 03 21 06 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Vychovatel - oddělení výkonu trestu - Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha - Pankrác,. Požadujeme: Vyšší odborné vzdělání pedagogického zaměření či VOŠ + DPS (doplňkové pedagogické studium), VŠ pedagogického zaměření (SZZ z pedagogiky) nebo VŠ + DPS (doplňkové pedagogické studium). DPS možno doplnit v rámci Vězeňské služby ČR.
Platové rozpětí dle započitatelné praxe 29790 - 40770 Kč. Doba určitá na 1 rok s následnou možností na dobu neurčitou, dovolená 5 týdnů + 5dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna. Příspěvky z FKSP, závodní stravování, vyhrazené parkoviště, možnost bezplatného ubytování na ubytovně VS ČR. Pracovní doba ranní od 6h do 14:30h / odpolední od 11:30h do 20:00h.
Kontakt: pí Šandová, tel.: 724 168 391, 261 03 21 06 + strukturovaný životopis na e-mail: vvpankrac.pers@vez.pan.justice.cz

Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvky FKSP, vyhrazené parkoviště, dětský tábor, tenisové kurty, sauna