Sociální pracovník/pracovnice

Pracovní místo ( Sociální pracovník/pracovnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný IHNED nebo dohodou. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou - zástup za čerpání mateřské a rodičovské dovolené, uvedená doma zaměstnání se může změnit.

Náplň práce:
Zodpovídá za sociální agendu související s realizací sociálních služeb; Mapování potřebnosti sociálních služeb v daném regionu; Poskytování základního sociálního poradenství; Účast na poradách týmu a metodické vedení pracovníků v přímé péči

Požadujeme:
Vzdělání pro výkon práce sociálního pracovníka, dle požadavků § 110 zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb., tj. vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v oboru sociální práce a příbuzných oborech, které jsou akreditovány pro výkon práce sociálního pracovníka; Znalost zákona č.108/2006 Sb. o sociálních službách v platném znění a vyhlášky č. 505/2006 Sb.; Praxe vítána (není podmínkou); Velmi dobrá znalost Microsoft Office; řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič; vlastní auto, které bude využíváno k pracovním účelům (za úhradu zaměstnavatelem).

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Magdaléna Kunešová:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kunesova@pecevcelka.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 15,00hod.) na čísle 601 541 231;
- osobně na adrese místa výkonu práce