Svářeč - elektronový svazek

Pracovní náplň

Společnost DI industrial, spol. s r.o., zabývající se zakázkovou strojírenskou výrobou v oblasti výroby dílců, montážních podsestav elektronových mikroskopů, vakuových systémů i fyzikálních a laboratorních zařízení posiluje svou výrobní a technologickou základnu a hledá v současné době vhodného kandidáta na pozici

Svářeč elektronový svazek
Náplň práce:
" Svařování svazkem elektronů (tavným způsobem)
" Spojování součástí pájením - měkké a tvrdé pájení
" Příprava dílců ke svařování (návrh vhodného upnutí atd.) a případné začistění/broušení svárů
" Udržování pořádku na pracovišti
Požadujeme:
" Schopnost číst výkresovou dokumentaci
" Manuální zručnost, pečlivost, přesnost, odpovědnost, samostatnost
" Chuť učit se novým věcem
Nabízíme:
" Práce v malém přátelském kolektivu v české společnosti
" Lokalitu v blízkosti centra Brna - cca 10 minut (Královo pole, Purkyňova)
" Odpovídající mzdové ohodnocení
" Možnost získat až 4 dny volna navíc
" Stravovací paušál ve výši 60Kč za odpracovanou směnu, kurzy a školení
" Práce na jednosměnný provoz (po zapracování dvousměnný)
" Smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
" Odměna za odpracované roky, životní jubilea, pravidelné akce pro zaměstnance
" Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
" Odpovídající mzdové ohodnocení, odměna za produktivitu

Stravovací paušál ve výši 60Kč za odpracovanou směnu, kurzy a školení, akce pro zaměstnance

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.