Směnový/směnová vedoucí výroby - elektrotechnická výroba

Pracovní místo ( Směnový/směnová vedoucí výroby - elektrotechnická výroba ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště Poříčí nad Sázavou
Popis hlavní činnosti: operativní plánování a řízení výroby,organizuje a plánuje práci podřízených zaměstnanců, eviduje docházku,dohled nad dodržováním pracovních postupů, zodpovídá za kvalitu výrobků úzce spolupracuje s oddělením kvality,zpracovává podklady pro expedici hotových výrobků,kontrola stavu zařízení, strojů, manipulační techniky a pracovních prostor a vedení záznamů o jejich provozu.
Požadujeme: SO/SŠ ideálně technické směru, zkušenosti s vedením kolektivu v nějaké technické výrobě, odpovědnost za výsledky, proaktivita, ochota pro změny, základní znalost práce na PC (Windows, MS Office), schopnost řídit menší kolektiv pracovníků.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou, různorodou zajímavou a perspektivní práci, stabilitu a možnost dalšího odborného růstu a pravidelné vzdělávání, jednosměnný pracovní režim, základní mzda+prémie, benefity systém Cafeterie, příspěvek na stravování-stravenky,příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, možnosti dalšího vzdělávání (jazykové kurzy a školení), ostatní příspěvky dle ZP
První kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně V Uličkách 4, Poříčí nad Sázavou