veterinární lékař/lékařka

Pracovní místo ( veterinární lékař/lékařka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vzdělání VŠ,
vhodné i pro absolventy VFU,
práce s počítačem (Excel, Word, webové stránky, Outlook),
aktivní řidič - řidičský průkaz skupiny B.

Výhodou (není podmínkou):
držitel osvědčení dle § 15d zákona č. 246/1992 Sb., zkušenosti s biologickými zkouškami VLP a klinickým hodnocením VLP, znalost statistických metod používaných při hodnocení VLP,
angličtina na komunikativní úrovni.

Nabízíme:
mobilní telefon, služební notebook, služební vůz,
možnost částečného home office,
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, a to i zahraničí,
firemní kurzy anglického jazyka.

Způsob prvního kontaktu: e-mailem nebo telefonicky.