Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Pracovní náplň

Smlouva na dobu určitou

Stabilní stavební firma přijme řidiče nákladních automobilů (kromě tahačů), na vývoz zemiy a stavebních materiálů v rámci ČR. Místo výkonu práce je území ČR. Výdělky dle výkonu práce, vynikající zázemí, základní mzda pravidelně navyšována, motivační programy.
Požadujeme:
Průkaz ADR výhodou nebo strojnický průkaz výhodou. Řidičský průkaz skupiny C, E, karta řidiče, profesní průkaz, psychologické vyšetření od akreditovaného psychologa ČR, zodpověnost, samostatnot, časová flexibilita.

Zaměstnanecké výhody: Stravenky, diety, možnost využití volného času v rekreačních střediscích společnosti, sportovní akce pořádané zaměstnavatelem.

Kontaktujte emailem nebo telefonicky 7 - 15:30 hodin.

Požadujeme

Jiné