MISTR - provoz prádelny

Pracovní náplň

Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru
na hlavní pracovní poměr

MISTRA
(provoz prádelny)

Nabízíme:
" platové ohodnocení - 8. platová třída (od 28.110,- Kč bez praxe)
" 200 hodin řádné dovolené + 40 hodin dodatkové dovolené
" lékařskou péči
" částečné benefity z Fondu kulturních a sociálních potřeb = vstupy do posilovny, permanentky na fotbal, hokej, kino, divadlo…) možnost využití posilovny, tělocvičny
" závodní stravování
" 5 dnů indispozičního volna
" využívání vlastních rekreačních středisek (Pracov, Přední Labská, Valdice, Květnice -Praha)

Požadujeme:
˘ bezúhonnost
˘ vzdělání: středoškolské s maturitou
˘ praxe v podobném provozu výhodou
˘ schopnost vést a řídit podřízené (vězněné osoby) z pozice mistra
˘ schopnost organizovat práci podřízených - odpovědnost za vykonanou práci
˘ uživatelská práce na PC

" nástup: 1.11.2022 (po absolvování přijímacího řízení)

Kontakt pro sdělení podrobnějších informací:
Věznice Plzeň
PERSONÁLNÍ ODD.
Klatovská 202, 301 00 Plzeň
Tel: 377 660 380 - FOLDOVÁ Linda, Mgr.
e-mail: 11personalnioddeleni@vez.plz.justice.cz

Detaily nabídky MISTR - provoz prádelny

Firma

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát