Vedoucí obchodu

Pracovní místo ( Vedoucí obchodu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Práce je vyhrazena pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo postižením.

Co budete mít na starosti?
zajišťuje a řídí provoz prodejního centra
zodpovídá za obchodní výsledky prodejního centra
aktivně spolupracuje při marketingových aktivitách pro zvýšení prodeje
poskytuje odborné poradenství při prodeji

Očekáváme od vás:
výhodou zkušenost s vedením týmu
dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
aktivní přístup a flexibilita
minimální stupeň vzdělání středoškolské s maturitou
výpis z trestního rfejstříku
znalost práce na PC

Nabízíme:
základní mzda + odměny, které závisí na vaší šikovnost
příplatek za vedení týmu
sleva na produkty TESCOMA
pečlivě vás zaučíme a vším provedeme
rodinné prostředí

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: zkrácený
Hlásit se telefonicky Po - Pá v době 6:00 - 14:30 hod. nebo e-mailem