Prodavač/ka masa a uzenářských výrobků

Pracovní místo ( Prodavač/ka masa a uzenářských výrobků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme: Práci v ryze české firmě, prostředí moderně vybaveno, každá odpracovaná minuta vzhledem k elektronické docházce zaplacena, práce o víkendech - pouze v sobotu dopoledne dle naplánovaných směn, za každou odpracovanou sobotní směnu je příplatek ve výši 150 Kč.

Požadujeme: Práce v oboru vítána, slušné vystupování k zákazníkům, ohleduplnost ke kolegům na pracovišti, dodržování hygienických pravidel.

Výhody: Stravné v hotovosti 70 Kč/směna, obratové bonusy, bankovní a telefonní výhody.

Kontaktní e-mail: prodejny@maso-trebovle.cz, Marcela Součková, telefonicky: 9-15 hod (tel. 725 975 000).