SPRÁVCE/KYNĚ MES SYSTÉMU

Pracovní místo ( SPRÁVCE/KYNĚ MES SYSTÉMU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: VAŠE ÚKOLY - správa a rozvoj MES systému a navazující řešení (zabezpečení bezporuchového optimálního provozu, vytváření prac.postupů, správa technol.dat, školení, vyhodnocování, analýzy atd.), komunikace s dodavateli systémů, správa výrobní oblasti ERP systému
POŽADAVKY: praxe v IT min 2 roky, technické vzdělání, znalost MES Systému (Pharis výhodou), ERP Systému (Helios výhodou), SQL jazyk + PowerBi výhodou
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, cafetérie, možnost profesního rozvoje, stanovení mzdy na základě zkušeností v automotive atd.
KONTAKT: osobně v sídle firmy, telefonicky pondělí - pátek neomezeně