Pracovníci logistického místa


Pracovní náplň

Kontakt: Lišková Radka, tel.: 731 140 530 Po - Pá od 8:00 - 14:30 hod., e-mail: radka.liskova@loomis.com

Náplň práce: převoz hotovosti a cenin a další činnosti s tím spojené, obsIuha a servis bankomatů, řízení a obsluha speciálniho pancéřového vozidla.

Požadujeme:.ŘP sk. B, zbrojní průkaz skupiny D (lze získat po nástupu ve zkušební době, Věk min. 21let), čistý trestni
rejstřík

Nabízíme: 4týdny dovolené + 1 týden BENEFIT DNY, náborový příspěvek 10 000 Kč až 40 000 Kč (dle kvalifikace), stravné 99Kč/den, ošatné 1 150Kč/měsíc

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc

Detaily nabídky Pracovníci logistického místa

Firma

Loomis Czech Republic a.s. ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - plný úvazek

Zařazení

Ekonomika a finance

Zaujala vás tato nabídka?

Podobné nabídky

Prodavač/ka -OBSLUHA ČERPACÍ STANICE

Roman Linz

  • Karlovy Vary
  • Plný úvazek
  • Inzerováno déle jak měsíc
Vložit inzerát