Elektrikář

Pracovní místo ( Elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: provádí opravy elektrických instalací a přímé opravy poškozených elektrických zařízení včetně ozkoušení jejich funkce, provádí opravy elektrického osvětlení a elektroinstalací, provádí uložení vodičů pod omítku pro osvětlení a zásuvky, provádí výměnu a opravy osvětlovacích těles, provádí běžné opravy podružných rozvaděčů, výměnu vodičů, vypínačů, provádí opravy zemnící sítě, elektrických ochran a uzemnění, provádí výměnu jednofázových a třífázových elektroměrů, zapojení jednorychlostních motorů, částí elektrické instalace (např. rozvodových krabic, vypínačů, zásuvek), provádí opravy přenosného elektrického nářádí, elektrospotřebičů, zajišťuje místo poruchy u napájecích kabelů, provádí případný nákup a dovoz elektrického materiálu, provádí opravy a montáž slaboproudých sítí
POŽADAVKY: vyučen v oboru, zdravotní způsobilost, výpis z restříku trestů,
NABÍZÍME: výše mzdy dle platového tarifu a její navýšení dle odpracovaných let /praxe/, příspěvek na stravování, 25 dnů dovolené + 5 dnů indispozičního volna, zaměstnanecké benefity, pevná pracovní doba, doba určitá na 1. rok, po 1. roce lze prodloužit smlouvu na dobu neurčitou, nástup dle dohody
KONTAKT: telefonicky, e-mailem