ÚČETNÍ - ROZPOČTÁŘ/-KA

Pracovní místo ( ÚČETNÍ - ROZPOČTÁŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Mgr. Martina Šilhárová, tel.: 553 773 233/ kl. 46, 730 571 158, email: reditel@dsludmila.cz
Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na email reditel@dsludmila.cz.
Požadujeme:
- praxe v oblasti vedení účetnictví, rozpočtu
- výhodou praxe v příspěvkové organizaci
- znalost legislativy v oblasti účetnictví a daní
- dobrá znalost práce na PC (MS Office - Wodr, Excel, Outlook)
- pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
Další požadavky:
- slušnost, respekt, empatie, korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, bezúhonnost.
Pracovní náplň:
- účetnictví příspěvkových organizací
- dotace 313, jejich účtování
- zpracování rozpočtu a sledování čerpání rozpočtu
- příprava platebních příkazů do banky
- komplexní a samostatné účtování
- spolupráce s mzdovou účetní a se zřizovatelem organizace
- znalost inventarizace majetku
- znalost programu Gordic
Nabízíme:
- příspěvek na penzijní připojištění až 750 Kč/měsíc nebo doplňkové penzijní spoření
- věrnostní odměny, odměny při životních výročích
- příspěvek na stravování - možnost obědů za 21 Kč
- 5 týdnů dovolené.
Směnnost:
- ranní směny, pracovní doba dle domluvy, možnost pružné pracovní doby.
Pracovní úvazek:
- plný úvazek, možnost i zkráceného úvazku.
Nástup možný ihned.