Manažer / Manažerka logistiky a nákupu

Pracovní místo ( Manažer / Manažerka logistiky a nákupu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt telefonicky v Po-Pá od 8:00 do 15:00 hodin, e-mailem. Tel.: 607 093 721, e-mail: kocurovas@vanek-ostrava.cz, osobně Po-pá 11-12 hod.
Požadavky: min. 3 roky praxe v oboru, zkušenosti v oblasti nákupu a logistiky; zkušenosti z výrobního podniku (strojírenství) - výhodou; SŠ vzdělání, znalost AJ nebo NJ výhodou; organizační schopnosti, komunikační a vyjednávací dovednosti; samostatnost, zodpovědnost, týmová práce, proaktivita, uživatelská znalost PC (MS Office), ŘP sk. B

Náplň práce - vybrané činnosti:
Řízení interních i externich logistických toků firmy, optimalizace logistických procesů.
Řízení skladů (20 zaměstnanců).
Úzká spolupráce s ostatními úseky.
Komplexní nákup materiálu a služeb v souladu s plánem výroby, potřebami firmy a stavem skladových zásob (poptávky, výběrová řízení, kupní smlouvy, objdenávkym kontrola plnění).
Kontinuální práce s dodavateli - jednání, rozvoj, hodnocení, databáze.
Řízení úspor v nákupu.
Vedení týmu operativních nákupčích (2 zaměstnanci).

Nabízíme:
Práce na HPP - na dobu neurčitou
Podpora odborného růstu v Akademii Vaněk
Finanční ohodnocení odpovídající doložené praxi a zkušenostem
Příspěvek na sportovní aktivity, firemní akce

Zaměstnanecké výhody: stravenkový paušál