Operátorka - operátor výrobních automatů

Pracovní místo ( Operátorka - operátor výrobních automatů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Hulín
- Náplň práce: obsluha montážních automatů, práce s malými díly, fyzicky nenáročná práce
- Požadujeme: manuální zručnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce, ochotu učit se novým věcem, zodpovědnost, pracovitost, samostatnost, týmovost
- práce pouze na odpolední směny Po-Pá, 13:30 - 22:00 hod., nástup možný ihned
- Nabízíme: bonusy, příplatky, firemní stravování, příspěvek na penzijní pojištění, výhodný mobilní tarif, 13. plat, příspěvek na dovolenou, až 25 dnů dovolené
- Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., Valerianová Markéta, tel.: 571 850 105), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: valerianova@gacz.cz