ASISTENT/KA ŘEDITELE/PRODUKČNÍ

Pracovní místo ( ASISTENT/KA ŘEDITELE/PRODUKČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Podání přihlášek do výběrového řízení:
Přihlášky zasílejte nejpozději do 14. srpna 2022 na emailovou adresu: kultura@dolnibenesov.cz. Do předmětu emailu uveďte: VŘ – ASISTENT/KAŘEDITELE /PRODUKČNÍ.
K přihlášce připojte strukturovaný životopis a motivační dopis.
Pokud nás Vaše přihláška zaujme, budeme Vás kontaktovat.
Přihlášky k výběrovému řízení budou zpracovávány v rámci GDPR.

Předpoklady:
- středoškolské vzdělání, všeobecného nebo ekonomického směru,
- dobrá znalost práce na PC, znalost grafických programů vítána,
- znalost marketingu na sociálních sítích,
- znalost kulturní problematiky, společensko-vědní a ekonomický přehled,
- komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, empatie, kreativita a nadšení,
- zkušenosti s pořádáním kulturních akcí,
- logické myšlení, organizační schopnosti, časová flexibilita,
- nadšení a optimismus,
- ŘP skupiny B (aktivní řidič).

Platové podmínky:
8. platová třída (18 300,00 Kč - 26 830,00 Kč podle délky uznané praxe) v souladu s nařízením
vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě;
možnost postupného přiznání osobního příplatku – dle zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce.
Dále nabízíme:
Bonusy/prémie, mobilní telefon, flexibilní začátek/konec pracovní doby, 5 týdnů dovolené,
stravenky.

Charakteristika vykonávané práce:
- komplexní zajištění administrativní a organizační podpory ředitele organizace,
- správa poplatků, vedení pokladny, příprava účetních podkladů, evidence docházky a majetku
organizace,
- pronájmy prostor,
- příprava, koordinace a realizace kulturních akcí,
- správa w