Technolog výroby koupelnových radiátorů

Pracovní místo ( Technolog výroby koupelnových radiátorů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme zapáleného absolventa SŠ nebo VŠ strojního zaměření na pozici technolog výroby koupelnových designových radiátorů. Od kandidátů očekáváme, že se umí orientovat v oblastech třískového dělení materiálů, stejně jako v oblastech svařování TIG, MIG-MAG a materiálových vlastnostech ocelí. Zájemce o nabízenou pozici se podrobnosti našich technologií naučí u nás a bude je dále rozvíjet.

NÁPLŇ PRÁCE:
Do pracovní činnosti technologa spadá tvorba a údržba technologické dokumentace, dozor a rozvoj výrobního procesu navrhování nových postupů pro nové či stávající produkty. Vítáme zkušenosti s programováním robotů či svařovacích automatů. Praxe ve výrobním strojírenském podniku vítána, ale není podmínkou.

POŽADAVKY:
- Dobrá orientace ve strojírenské teorii a umění ji aplikovat do praxe
- ŘP skupiny B
- Základní komunikační dovednosti AJ nebo NJ
- Chuť se učit a rozvíjet svěřené technologické oblasti

NABÍZÍME:
Dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč), 5 týdnů dovolené, Penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně. Po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně