Technolog chemik - vodohospodář

Pracovní místo ( Technolog chemik - vodohospodář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme šikovného absolventa VŠ chemicko-technologické na pozici technolog chemik.

NÁPLŇ PRÁCE:
Do pracovní činnosti spadá řízení a rozvoj neutralizační stanice průmyslových vod, výroba demivody, filtrace průmyslových vod a řízení provozu chemické předúpravy lakovny. Technolog dále ve spolupráci s externí poradenskou firmou zajištuje legislativní požadavky firmy v oblasti ochrany ovzduší, odpadového hospodářství, a technologické zkoušky nových chemických materiálů pro výrobu.

POŽADAVKY:
- Znalost chemie - organická, anorganická
- ŘP skupiny B
- Základní komunikační dovednosti AJ nebo NJ
- Chuť se učit a rozvíjet svěřené technologické oblasti

NABÍZÍME:
Dotované závodní stravování (oběd od 10 Kč), 5 týdnů dovolené, Penzijní připojištění s příspěvkem až 1000 Kč/měsíčně. Po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně