Skladník - zkrácený úvazek

Pracovní náplň

Kontakt: Pavlíčková Jana, tel.: 353 363 137, e-mail: hr@royalregent.cz
Hotel Royal Regent v centru KV přijme skladnici/skladníka na zkrácený úvazek.
Náplň práce: naskladnění zboží a zadávání s ním souvisejících faktur do PC
Požadujeme: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk.B, samostatnost, fyzickou kondici. Praxe na obdobné pozici výhodou.
Nabízíme stabilní práci v příjemném prostředí a pozitivně laděném kolektivu.
Mzdový růst v závislosti na pracovním nasazení.
Pracovní doba: po-pá 6.00 - 12.00
Personální strava po zkušební době zdarma, prémie dle Prémiového řádu