Přírodovědní analytik - diagnostik

Pracovní místo ( Přírodovědní analytik - diagnostik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň činnosti: vyšetření citlivosti k antibiotikům u bakteriálních kmenů a jejich identifikace, příprava speciálních médií pro vyšetření kvalitativní a kvantitativní citlivosti mikrobů na antibiotika. Molekulárně biologické metody (PCR,WGS), zpracování a analýza biologických dat pomocí specializovaných softwarových nástrojů i pomocí produktů MS Office.
Požadujeme: ukončené magisterské či inženýrské studium mikrobiologického zaměření, samostatnost, pečlivost a spolehlivost, atestace, AKK nebo praxe v oboru výhodou, uživatelská znalost práce s PC, znalost ČJ a AJ slovem i písmem.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka