Vývojáři HW embedded systémů

Pracovní místo ( Vývojáři HW embedded systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Staň se součástí našeho týmu!

Hrubá měsíční mzda je nastavena pro absolventy, pro kandidáty s praxí je mzda dohodou.

Jsme český výrobce turniketů, přístupového a docházkového systému, vstupních zařízení a dalších identifikačních systémů s více než třicetiletou tradicí. Děláme vše proto, abychom svým klientům nabídli vždy kompletní a inovativní řešení týkající se např. zabezpečení vstupu do budov, zpracování docházky či evidence stravování.
Naše produkty máme po celém světě od kanceláří společnosti Siemens, přes budovy Ministerstva financí ČR nebo Národního divadla až po administrativní budovy v USA, Austrálii nebo Singapuru. Chceš být u toho a tvořit svět turniketů a přístupových terminálů s námi?

Aktuálně hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici:
VÝVOJÁŘ HW EMBEDED SYSTÉMŮ

Co u nás budeš dělat:

" podílet se na vývoji a testování hardwaru pro docházkové a přístupové systémy (docházkové terminály, NFC čtecí zařízení, …)
" spolupracovat na vývoji zařízení s designéry a konstruktéry
" tvořit schémata HW a vytvářet návrhy DPS
" zajišťovat podporu výroby prototypu (výroba DPS, osazení a testování prototypu)
" zajišťovat podporu pro zavedení produktu do sériové výroby
" vypracovávat dokumentaci produktu pro výrobu a podporu zákazníka

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít:

" znalost problematiky vývoje, a to převážně digitální elektroniky (přesah do analogové elektroniky výhodou) - obvody s mikrokontroléry, DC-DC zdroje apod.
" zkušenosti s prací v návrhových systémech (Altium, OrCAD, Eagle, ….)
" znalost programování embedded systémů v C/C++ výhodou
" znalost anglick