mistr/mistrová svařovny

Pracovní místo ( mistr/mistrová svařovny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pojďte se s nám podílet na realizaci moderních řešení v energetice a na budování energetické udržitelnosti naší společnosti? Hledáme mistra svařovny, který se ve svařování vyzná a má zkušenosti s vedením kolektivu, či ambice takový tým vést. Pracuje se v jednosměnném provozu.

CO BUDETE DĚLAT
oKoordinovat výrobu na úseku svařoven
oPřidělovat pracovní úkoly, evidovat a kontrolovat jejich provedení
oKontrolovat evidenci docházky
oMít odpovědnost za dodržování odborné způsobilosti zaměstnanců, za dodržování BOZP na pracovišti
oAktivně spolupracovat při řešení technických a technologických problémů výroby
Úzce spolupracovat s ostatními úseky ve firmě

JAKÉ ZNALOSTI A VLASTNOSTI BYSTE MĚLI MÍT
oMinimálně SOU
oPraxe na stejné nebo obdobné pozici
oVelmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
oZnalost práce MS Office
oZkušenost s vedením týmu lidí

Zaměstnanecké výhody4): CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
oRanní směny od 6:00 hod.
o5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravu
oKvartální odměny, příplatky za práci přesčas
oTeplé i chlazené obědy od 24,- Kč
oVýhodné mobilní tarify pro vás i vaši rodinu
oOdměnu za doporučení dalšího zaměstnance 20.000,- Kč
oOdměnu za věrnost 10 a více let
oKurz AJ zdarma během pracovní doby
oZábavné firemní společné akce

Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky.