Specialist GBS B&S

Pracovní místo ( Specialist GBS B&S ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:roland.madlo@siemens.com
Upřesňující informace:
Náplň práce:
" práce v logistické aplikaci používané pro řízení našich přeprav (přepravních zakázek) - poskytování podpory uživatelům aplikace (koncovým uživatelům Siemens a externím přepravním společnostem),
" podpora uživatelů v případě problémů vyskytujících se v aplikaci (problémy s přihlášením, chyby v objednávkách, platnost dat atd.),
" zapojení do pravidelné komunikace s uživateli ohledně objednávek přepravy, stavu přeprav a souvisejících dokumentů/informací,
" poskytování jasných a kvalifikovaných informací a vedení uživatelů v nestandardních problémech,
" komunikace s ostatními interními odděleními (oddělení dopravy, účetnictví, zásobování, technická podpora aplikací atd.).

Požadavky:
" zkušenosti v zákaznické podpoře a/nebo rolích orientovaných na logistiku jsou vítány,
" otevřený přístup k výzvám a ochota najít nejlepší řešení, které povede ke spokojenosti zákazníka,
" zodpovědný a proaktivní přístup k práci, touha porozumět a naučit se celý proces logistiky,
" flexibilita a návyky rychlé reakce - objednávkový systém je klíčový pro tok zboží a hladký průběh výroby, proto je nutné každý problém co nejdříve vyřešit.
" Výhodou je znalost objednávkových systémů nebo řešení sledování a prodeje lístků a dalších nástrojů pro automatizaci procesů.
" Vášeň pro zákaznickou podporu a připravenost stát se součástí rodiny Siemens.
" Dobrá znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci.

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školku pro lepší skloubení pracovního