Mechanici - seřizovači

Pracovní místo ( Mechanici - seřizovači ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
* práce ve třísměnném 8-i hodinovém provozu (ranní, odpolední, noční)
* identifikace a odstranění poruch strojního zařízení
* opravy, údržba a seřizování strojního zařízení
* přenastavení strojního zařízení
* místo výkonu práce: Otrokovice
Požadujeme:
* SOU, SOŠ strojního nebo technického zaměření
* zkušenosti v oblasti oprav strojního zařízení výhodou
* zkušenosti v oblasti automatizace výhodou
* základní znalost technické dokumentace
* manuální zručnost, spolehlivost, výkonnost
* ochota učit se nové věci a zdokonalovat se
* flexibilita (přesčasová práce)
* odolnost vůči stresu
Nabízíme:
* nástup možný ihned
* práce vhodná i pro absolventy
* nadprůměrný plat v závislosti na délce praxe, zkušenostech a dosažené kvalifikaci
* náborový bonus 30 000 Kč, po odpracovaných 3 měsících
* spolupráce na modernizaci výroby a rozvoji společnosti
* podporu při zaškolení
* podporu ke zvyšování kvalifikace
* perspektivu dalšího růstu
* stabilní pracovní smlouvu v rozvíjející se společnosti s dlouhodobou historií a jasnou vizí
* jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání - rozšiřujeme náš pracovní tým
* široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů

Zaměstnanecké výhody: bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 8:00-14:00.