Trader, energetický burzovní makléř/ka

Pracovní místo ( Trader, energetický burzovní makléř/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Vyhodnocování a identifikace nových příležitosti pro růst na současných a budoucích trzích. Nastavování obchodních a strategických cílů společnosti. Obchody bilaterální, burzovní i spotové. Navrhování obchodní strategie a plánů pro naplnění cílů společnosti.
Vypracovávání komplexního rozpočtu společnosti a provádění pravidelných rozpočtových analýz. Zajišťování dohledu nad dodržováním právních předpisů, vnitřích předpisů, pokynů a zásad týkajících se společnosti. Pravidelné vyhodnocování celkového výkonu společnosti.
POŽADAVKY: Vzdělání v oblasti energetiky nebo ekonomie. Skvělý time-management a výborné komunikační dovednosti včetně velkého důrazu na detaily. Analytické dovednosti a strukturované myšlení. Schopnost vykonávat práci pod tlakem v rychle se měnícím prostředí.
NABÍZÍME: peněžní stravenky, telefon
KONTAKT: osobně v sídle firmy, e-mailem, telefonicky 7:30-17 hod