Laborant-ka

Pracovní místo ( Laborant-ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň činnosti: práce v akreditované mikrobiologické laboratoři ( mikrobiologická bezpečnost PBU - zejména kosmetika, doplňky stravy, zdravotnické prostředky, mikrobiologické vyšetření prostředí - ovzduší, stěry, testování antimikrobiálních vlastností povrchů materiálů), kontrola dokumentace laboratoře. Spoluúčast při zavádění nových mikrobiologických metod a jejich optimalizace.
Požadujeme: SŠ vzdělání - zaměření nejlépe laborant, praxe v oboru mikrobiologie výhodou, ale vhodné i pro absolventy k získání praxe, ochota učit se novým postupům, znalost práce na PC (Excel, Word, PowerPoint)
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka