ZUBNÍ LÉKAŘ / LÉKAŘKA

Pracovní náplň

Požadujeme: magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru zubní lékařství, předpoklady pro práci v kolektivu, práci na PC na uživatelské úrovni, znalost anglického jazyka, časovou flexibilitu
zdravotní způsobilost a bezúhonnost
Nabízíme: zázemí špičkového zdravotnického zařízení, stabilní a motivující platové ohodnocení,
na zotavení budete mít 5 týdnů dovolené a k tomu navíc až 5 dnů osobního volna, zvýhodněné stravování a široký výběr jídel přímo v areálu nemocnice, osobní konto v on-line cafeterii ve výši 13.200 Kč ročně, které můžete libovolně využít na kulturu, zájmové aktivity, zdraví nebo např. další slevu na stravování, postaráme se o Vaše potomky v naší vlastní dětské skupině i v jiných školských zařízeních a množství dalších benefitů pro Vás a Vaši rodinu