Skladník / skladnice

Pracovní místo ( Skladník / skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt zasláním životopisu na e-mail Marketa.Ulrychova@koenig-bauer.cz nebo telefonicky.
Požadujeme:
- znalost obsluhy PC
- znalost českého jazyka na komunikativní úrovni
- numerická způsobilost při přejímkách a kontrole dodávek
- schopnost samostatného řešení problémů, flexibilita
- schopnost práce ve směnách, včetně práce v noci.
Popis pracovní činnosti:
- aktualizuje údaje o zásobách, vede záznamy o pohybu zásob
- odbavuje zásilky, přejímá zboží, kontrolujte dodací listy a další dokumenty doprovázející zboží
- dbá na řádné uskladnění a vyskladnění materiálu v souladu s interními logistickými požadavky
- manipuluje s materiálem v souladu se zásadami skladového hospodářství
- obsluhuje svěřená zařízení v souladu s předpisy, pečuje o přidělené pomůcky, zařízení atp. (čištění, ochrana před poškozením a ztrátou, upozornění vedoucího na možné závady atd,).
Nabízíme:
- zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
- zaměstnanecké benefity.