Technik systémů pro řízení letového provozu

Pracovní místo ( Technik systémů pro řízení letového provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Po zácviku platový růst.
Charakteristika práce:
Po úvodním výcviku, vyškolení a získání praxe budete pracovat na systémech, které používají řídící letového provozu ke své práci. Práce specialisty zahrnuje zajištění H24 provozu, odstraňování závad a provádění plánované údržby radiolokačních, radionavigačních a radiokomunikačních systémů. Jedná se o zaměstnání v režimu dvanáctihodinového směnného provozu.
Požadujeme
" VŠ/ÚSO vzdělání v oboru slaboproudá elektrotechnika, výpočetní technika nebo v příbuzném oboru
" Odbornou způsobilost v elektrotechnice (dle požadavků Vyhlášky č. 50/1978 Sb.) Je možné doplnit po nástupu k nám.
" Orientaci v informačních technologiích
" Znalost AJ, minimálně úroveň A2 dle CEFR
" Zdravotní a psychickou způsobilost (směnný provoz)
" Řidičský průkaz (osobní vozidla)
" Trestní bezúhonnost (ověření spolehlivosti)
" Aktivní přístup a ochotu učit se
" Týmovou spolupráci
" Vítáme zájem o letectví a všeobecnou orientaci v problematice civilního letectví (není však podmínkou)
Nabízíme
" Zajímavou práci v atraktivním prostředí letectví
" Stabilní přátelský kolektiv
" Příspěvek na stravování (stravenková karta)
" 25 dní dovolené + 3 sick days
" Místo vhodné i pro čerstvé absolventy škol (každý uchazeč prochází vstupním výcvikem)
Výběrové řízení
" Životopis a motivační dopis pro posouzení kvalifikace a profesního vývoje
" Pohovor před výběrovou komisí
Pracoviště
" Radiolokační bod Buchtův kopec (katastr obce Daňkovice, okres Žďár nad Sázavou)
Nástup
" Dle dohody (možný ihned)
Pokud Vás nabídka zaujala a rádi byste se stali součástí našeho týmu, pošlete ná