Specialista v oblasti materiálových analýt

Pracovní místo ( Specialista v oblasti materiálových analýt ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující údaje:
Co Vás na této pozici čeká?
- testování a analýza stávajících a nově vyvíjených strukturních materiálů pro energetiku
- samostatně řešení výzkumných úkolů v rámci stávajících výzkumných projektů a aktivní účast na návrhu a realizaci nových projektů (domácích i zahraničních)
- publikace výsledků práce v mezinárodních časopisech a prezentace na konferencích, účast na setkáních v rámci odborné komunity v ČR i ve světě.

Co Vám nabízíme?
Práci v intenzivně se rozvíjející vědecko-výzkumné organizaci
Dáme Vám k dispozici 5 týdnů dovolené
Příspěvek na závodní stravování, závodní jídelna v areálu pracoviště
Další zaměstnanecké benefity - systém Cafeteria, příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění aj.
Prostorné parkoviště pro automobily, kryté parkoviště pro motocykly a jízdní kola
Zastávka autobusu MHD v areálu, vlaková zastávka PID/ČD cca 5 minut pěšky
Pro cestu do práce můžete ale třeba využít i cyklostezku, která vede z Prahy podél Vltavy
Členem našeho týmu se můžete stát již od příštího měsíce nebo podle domluvy

Jste člověk, kterého bychom rádi poznali?
Vzdělání v oblasti inženýrství jaderných materiálů
Zkušenosti s návrhem a vedením projektů a tvorbou publikačních výstupů
Prezentační a manažerské dovednosti
Schopnost týmové práce
Pokročilá znalost PC
Znalost jazyků - anglický jazyk, ruský jazyk výhodou
Místo pracoviště: Husinec - Řež, zhruba 20 minut od Prahy (vlak PID, bus MHD)