manipulant ve výrobě

Pracovní místo ( manipulant ve výrobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- zajišťování dopravy materiálů pro výrobu popisovačů na montážních, balicích a potiskovacích automatech
- odvážení hotových výrobků do skladu

Požadavky:
- práce na hlavní pracovní poměr - plný úvazek, 37,5 hodin týdně - pracovní doba: třísměnný provoz, od 6.00 hod., 14.00 hod., 22.00 hod. - pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou 3 měsíce, po zaučení a následném zhodnocení - doba neurčitá
- vzdělání: střední odborné učiliště/SŠ
- řidičský průkaz skupiny T - výhodou, podmínkou ŘP skupina B - spolehlivost, samostatnost, flexibilita a výkonnost
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:
zázemí stabilní české společnosti, 5 týdnů dovolené; pololetní a roční odměny (13. a 14. plat); každoroční navyšování mzdy; firemní rekreační zařízení; stravování ve vlastní jídelně s dotovanou cenou jídel; bezúročné půjčky; nástupní mzda: od 23 000 Kč/měsíc (včetně příplatků); první zvýšení mzdy nastává po uplynutí zkušební doby Nástup: možný ihned, nebo dle dohody