SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ POČITAČOVÉ SÍTĚ

Pracovní náplň

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Švecová, tel. 724 158 028, e-mail: svecova@aldekon.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. (možné se na pracovní době domluvit).
Požadujeme: chuť pracovat s HW i SW, základní znalosti se zapojením výpočetní techniky, schopnost týmové spolupráce, chuť tvořit nové věci a otevřenost ke změnám, nadšení pro tvorbu systému a schopnost věci dotahovat.
Náplň práce: zajišťování funkčnosti a bezpečnosti během provozu celého výpočetního systému.
Nabízíme: přátelský kolektiv, možnost vzdělávání na školeních, rozvoj v oblasti IT pod vedením zkušeného mentora, stravenkový paušál, nápoje na pracovišti zdarma, možnost částečného home-office.

Požadujeme

Jiné

Detaily nabídky SPRÁVCE/SPRÁVKYNĚ POČITAČOVÉ SÍTĚ

Firma

Denisa Švecová ( úřád práce )

Smluvní vztah

Pracovní poměr - zkrácený úvazek

Zařazení

Administrativa a organizace

Zaujala vás tato nabídka?

Vložit inzerát