VŠEOBECNÁ SESTRA na chirurgickou ambulanci

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA na chirurgickou ambulanci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu neurčitou, turnusové služby. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky (možnost stipendia od Nadačního fondu Města Náchoda).

Požadavky: vzdělání dle § 5 zák. č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních; trestní bezúhonnost.

Zaměstnavatel nabízí: nástupní mzdu od 31.010,- Kč + směnový příplatek až 4.000,- Kč; stabilizační odměnu 60.000,- Kč s podmínkou setrvání v pracovním poměru minimálně 18 měsíců a úvazku 1,0.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, podnikové stravování, příspěvek na stravování, zaměstnanecké benefity, pomoc se zajištěním ubytování, odměna za získání nového zaměstnance, zaměstnanecký mobilní tarif i pro členy rodiny.

Kontakt - Bc. Jará Eva; tel.: 728 215 931, e-mail: jara.eva@nemocnicenachod.cz (pro zaslání životopisu).