PROGRAMÁTOR/KA ANALYTIK/TESTER-KA APLIKAČNÍHO SOFTWARU

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR/KA ANALYTIK/TESTER-KA APLIKAČNÍHO SOFTWARU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Ing. Miroslav Nedbal, tel.: 235 350 650 - volejte v pracovní dny od 8:00 - 16:00 hod.. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e-mail: jobs@datasw.cz.

Požadavky: Schopnost učit se používat vývojové prostředí (Magic, UniPaaS, XPA) - není nutnost prostředí znát, znalost programového jazyka, znalost programátorských pravidel, schopnost pracovat v týmu, důvěryhodnost, bezúhonnost, sebekontrola, odolnost vůči stresu.
Výhodou: Praxe v IT oboru, znalost podnikových informačních systémů, tvorba databázových informačních systémů, obecný přehled.
Nabízíme: Práce na HPP, pružná pracovní doba, možnost částečné práce na Home office, příspěvek na stravu a penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, mobil a PC, využití firemního auta i k soukromým účelům.
Náplň práce: Programové úpravy, analýza procesů, testování programových úprav, psaní změnových listů, komunikace s konzultantem.