Obsluha svařovacího robota

Pracovní místo ( Obsluha svařovacího robota ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující údaje:
Požadujeme:
platná kvalifikace pro sváření kovů v ochranné atmosféře + praxe min. 3 roky
orientace v technické dokumentaci ( latinka )
samostatnost, technická zručnost, odpovědnost kontrolovat provedenou práci
praktické zkušenosti s příbuzným charakterem výroby
praxe na robotickém pracovišti min. 2 roky
schopnost a ochota pracovat v teamu

Náplň práce:
zakládání dílců do přípravku dle stanoveného postupu
spouštění a obsluha robotického pracoviště
kontrola nadefinovaných parametrů
manuální dodělání a opravy po robotu v součinnosti s brusičem přiděleným na dané robotické pracoviště

Zaměstnanecké výhody:
!!NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK!! pravidelné čtvrtletní bonusy, obědy zdarma, příspěvky na sport, kulturu a volný čas, příplatky nad zákonný rámec, příspěvek na dovolenou