Učitel/ka na 2.stupni ZŠ (Přírodopis, Chemie, TV)

Pracovní místo ( Učitel/ka na 2.stupni ZŠ (Přírodopis, Chemie, TV) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ředitelka ZŠ a MŠ dr. Eduarda Beneše Kožlany vyhlašuje výběrové řízení na pozici učitele/učitelky 2. stupně ZŠ. Hledáme do týmu spolehlivého, přátelského a akčního kolegu/kolegyni.
Specifikace nabídky zaměstnání:
- Pracovní místo: Učitel/učitelka 2. stupně (Přírodopis, Chemie, Tělesná výchova)
- Výše pracovního úvazku: 1,0
- Po zapracování možnost uzavřít smlouvu na dobu neurčitou
Požadavky na uchazeče:
- Předpoklady pro výkon činnosti učitele/učitelky základní školy dle zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění.
- Výhodou je znalost práce s IT technikou.
- Ochota dále se vzdělávat, aktivita, samostatnost, kreativita.
- Vítána je kvalifikace pro funkci ŠMP, případně zkušenosti s vedením žákovského parlamentu. V případě zájmu je nutné doložit
- průvodní dopis, v němž bude upřesněna motivace k získání místa na naší škole
- strukturovaný životopis v českém jazyce
- doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a kvalifikaci
- doklady o dalším profesním vzdělávání (stačí přinést k osobnímu pohovoru)
Další pokyny pro zájemce o zaměstnání:
Žádost o zaměstnání s připojeným životopisem můžete zasílat poštou případně e-mailem kontaktní osobě. Vhodné uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru, který se uskuteční v průběhu července a srpna 2022. Termín pohovoru lze na základě předchozí domluvy upravit dle potřeb uchazeče.
- Termín zaslání životopisů: do 15. července 2022
- Kontaktní osoba: Mgr. Eva Sixtová
- Email: info@zsmskozlany.cz
- Telefon: 373 396 626, 725762548