Customer care FR / Operátor call centra s Francouzštinou

Pracovní místo ( Customer care FR / Operátor call centra s Francouzštinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

1. kontakt e-mailem, telefonicky v době 8:00 - 12:00 hodin. Tel.: 725 625 852, e-mail: career@westlogic.eu

O naší společnosti Westlogic
Česká investiční skupina, která se zaměřuje na budování e-shopů v několika evropských zemích. Zaměřujeme se na hledání nových příležitostí, budování vlastních projektů a export. Investujeme do společností z různých oborů a odvětví. Působíme v 5 zemích a aktuální počet zaměstnanců převyšuje 100 lidí. Především klademe důraz na inovace a rádi přijímáme výzvy, které pomáhají posouvat naše limity. Budujeme online projekty v Česku, Slovensku, Polsku, Německu a Rakousku. Naše zákazníky oslovujeme prostřednictvím prodejních kanálů v online i offline prostředí - využíváme naše výrobní, obchodní, marketingové a analytické schopnosti pro budování úspěšných projektů.

Baví Vás komunikace se zákazníky? Máte rádi, když je práce pestrá a zajímavá? Chcete být součástí malého týmu který pečuje o naše vlastní zákazníky?

Popis pracovní pozice
Poskytnout podporu našim zákazníkům e-shopů. Řešit jejich telefonické a emailové požadavky, volat zákazníkům pokud je nesrovnalost v objednávce, doladit detaily. Objednávky vzorků, pomoci s výběrem produktu. Práce v interním sytému firmy.

Co od Vás očekáváme?
- Zkušenost z call centra či infolinky
- Prodejní zkušenosti výhodou
- Komunikační a písemná znalost Francouzského jazyka nutností
- Znalost práce na počítači (MS Office)
- Komunikativnost, pracovitost, pozitivní přístup
- Ochota učit se novým věcem
- Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
- Velmi přátelský kolektiv a přátelské pracovní prostředí, zapálení kolego