SKLADNÍK, SKLADNICE

Pracovní místo ( SKLADNÍK, SKLADNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Vyhlídalová Michaela Ing., tel.: 720 025 322 volejte po -pá od 8:00 - 14:30 hod., e-mail: michaela.vyhlidalova@opall-agri.cz

Požadujeme:
- Samostatnost, komunikativnost, zkušenost s obdobnou pracovní pozicí (výhodou)
- Základní orientace v hutním materiálu a zkušenost s evidencí v IS (výhodou)
- Chuť a kreativita
Nabízíme:
- 5 dní dovolené navíc
- flexibilní pracovní dobu
- příspěvek na stravné
- dojezdový bonus
- příspěvek na multi-sport kartu
Náplň práce:
- Zajištění chodu skladu hutního materiálu ( příjem, výdej, lokace materiálu v informační systém Helios)
- Příprava podkladů pro nákup materiálu ve spolupráci s mistrem dělení materiálu a oddělením nákupu
- Nastavení optimalizace skladu hutního materiálu
- Fyzická přejímka a kontrola dodávaných materiálů
- Koordinace vykládky a nakládky hutního materiálu ve spolupráci s obsluhou VZV
- Průběžná a roční inventura skladu hutního materiálu