Team Assistant

Pracovní náplň

Kontakt:e-mail: tomas.macko@siemens.com
Upřesňující informace:
Vaší náplní práce bude
* komplexní administrativní podpora týmu
* zajištění chodu kanceláří, objednávání režijního materiálu
* sjednávání termínů a organizace schůzek, jednání (včetně komunikace s partnery ze zahraničí)
* podpora týmu při zajišťování služebních cest, zajišťování letenek, víz, pojištění, ubytování, atd.
* správa docházkového a majetkového systému (evidence docházky, dovolené, pracovní neschopnosti atd.)
* úzká spolupráce s oddělením komunikací, IT oddělením, HR oddělením, nákupním oddělením a ostatními centrálními útvary

Měl/a byste mít
* ukončené SŠ vzdělání
* velmi dobrou znalost AJ slovem i písmem, němčina výhodou
* flexibilitu - možnost pracovat alespoň 3 dny v týdnu
* velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
* velmi dobré komunikační dovednosti, organizační schopnosti
* spolehlivost, samostatnost
* předchozí zkušenost z mezinárodního prostředí výhodou

Zaměst.výhody:
Nabízíme
* zázemí mezinárodního koncernu Siemens
* příležitost k seberealizaci a získání nových zkušeností
* denní využití anglického jazyka
* flexibilní pracovní dobu
* možnost dlouhodobé spolupráce formou dohody o pracovní činnosti
* nové moderní pracoviště v Praze na Stodůlkách, přímo u metra B