Montér NN/VN

  • Domažlice

Pracovní náplň

CO BUDE VAŠÍ KAŽDODENNÍ ČINNOSTÍ?
o Jako montér budete provádět montážní a elektromontážní práce na vedení NN a VN v Domažlicích a okolí.
o Budete pracovat v partě montážníků venku na stavbách, a to pouze na ranní směnu. Každý den se vrátíte domů.
o Fasování kvalitního pracovního oděvu a obuvi je samozřejmostí.
CO BYSTE MĚL SPLŇOVAT?
o Mít osvědčení vyhl. 50/78 Sb. § 5 a výše - PODMÍNKOU!

CO DÁLE OCENÍME?
o Zkušenosti s montážemi na vedení NN/VN.
o Pokud máte řidičské oprávnění sk. B a jste aktivní řidič.
o Oceníme i certifikáty a odborná školení.

Nabízíme:
o Pracovní poměr dle dohody na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
o Budete pracovat pouze na ranní směnu většinou pro společnosti jako je ČEZ a
EG.D. (dříve E.ON).
o Získáte odměny za dobře zrealizované zakázky, dále čtvrtletní odměnu 2 tis. Kč
za dodržování BOZP a vánoční prémie.
o 25 dnů dovolené.
o Cestovní náhrady ve výši cca 2 tis. Kč/měsíc.
o Při práci budete používat aku nářadí značek HILTI, BOSH, aku lisování a další.
o Přispějeme Vám 160,- Kč/měsíčně na údržbu pracovního oděvu.
o Proplatíme Vám očkování na klíšťovou encefalitidu (protože budete pracovat v
terénu).
o Máme i další zajímavé benefity jako je firemní bezúročná zápůjčka až do výše
100 tis. Kč, zapůjčíme Vám majetek firmy také k soukromému využití, můžete si
zakoupit firemní akcie, po roce Vám přispějeme na penzijní/životní pojištění ve
výši 2 tis. Kč/měs. a jiné.
o A v neposlední řadě Vás budeme podporovat v dalším profesním rozvoji
(zvyšování paragrafu Vyhl. 50, rozšíření řidičského oprávnění a další).
o Nástupní