PRACOVNÍK/CE přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a peč

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/CE přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a peč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V Rodině24 se zaměřujeme na to, aby naši klienti žili v prostředí, které plně respektuje a podporuje jejich důstojnost a právo na vlastní rozhodování.

Chcete se podílet na netradičním způsobu péče o staré lidi?

Bavilo by Vás být pomocnou rukou lidem trpícím demencí?

Chcete pomáhat lidem prožít důstojné stáří?

Toužíte po smysluplné práci?

Do domova pro seniory s demencí hledáme pečovatelky a pečovatele, pokud jste si odpověděli na předchozí otázky ANO, můžete to být právě Vy!

Náplň Vaší práce: Budete se starat o osoby s demencí, dělat s nimi běžné denní aktivity, které by vykonávali doma, pomáhat se sebeobsluhou a se vším, co již nezvládnou. Povedete dokumentaci ke klientům. Vše potřebné vás naučíme, není potřeba předchozí praxe.

Požadujeme: Podmínkou je chuť pracovat, čistý trestní rejstřík a zdravotní způsobilost. Možnost pracovat na směny (denní/noční).

Co Vám můžeme nabídnout: Jasná pravidla pro Vaši práci. Pravidelné vzdělávání a supervize. Krásné pracovní prostředí. Možnost flexibilního rozvržení směn. Práci v malém kolektivu. 5 týdnů dovolené. Roční odměny. Další benefity.

Nástup dle dohody, možný i ihned. Pracovní smlouva se při vzájemné spokojenosti prodlužuje.

Vložit inzerát