PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- vyučení ve strojírenském oboru
- zkušenosti s údržbou strojů
- svářečský průkaz - el.oblouk - obalená elektroda (výhodou, nikoliv podmínkou)
- průkaz na VZ vozík (výhodou, nikoliv podmínkou)
- aktivní přístup k práci, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věčem
Náplň práce:
- oprava a údržba strojů
- preventivní prohlídky strojů
Nabízíme:
- týdenní pracovní doba 37,5 hodiny
- 13.mzda (při splnění ekonomického výsledku firmy)
- týden dovolené navíc
- nadstandardní příplatky a motivační složky mzdy
- zvýšení mzdy po zapracování
- propracovaný systém adaptace nových pracovníků
- dotované závodní stravování
- dotované ceny u nápojových automatů
- pracovní oděv a obuv
- finanční odměna při odchodu do důchodu
- zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
- slevy na zboží od obchodních partnerů v rámci motivačního programu