JAVA developer (programátor)

Pracovní náplň

Do našeho týmu hledáme nadšence na pozici Java developer.
Přidej se k motivovanému týmu, se kterým budeš utvářet budoucí generaci informačních a zábavních systémů v prémiovém segmentu automobilového průmyslu.
Požadujeme:
" Ukončené studium IT nebo dlouholetou praxi v oblasti vývoje softwaru
" Samostatný, analytický a strukturovaný způsob práce
" Zkušenosti s Java, s APIs a frameworky Java
" Velmi dobrou znalost angličtiny
" Výhodou: znalost německého jazyka
" Výhodou: práce s agilními metodami, metodami TDD a Clean Code
" Výhodou: zkušenosti s reaktivním programováním v jazyce Java
" Výhodou: zkušenosti z automobilového průmyslu
Co Tě u nás může potkat?
" Vývoj na projektu pro našeho klienta v automobilovém průmyslu
" Budeš pracovat na neustálém zlepšování a dalším vývoji uživatelských rozhraní pro řízení procesů funkčních oblastí infotainmentu (například uživatelské rozhraní rádia, televize nebo telefonu)
" Budeš implementovat specifikace z návrhů a konceptů UX/UI a přispívání ke zlepšování výkonu
" Budeš spolupracovat na reaktivní aplikaci JavaSE
Co nabízíme?
" Velmi dobré spojení místní veřejnou dopravou - do centra Plzně dojedeš autem, tramvají nebo trolejbusem a svoje pracovní místo najdeš v pasáži BOST, Klatovská 5/7 nebo Smetanovy Sady 9
" S parkováním si hlavu nelámej, 5 minut od kanclů máme své parkoviště
" Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu. Se svým týmem se pobavíš a zasměješ, a to nejen u odpoledního kafe.
" Pravidelné spo