Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Pracovní náplň

Noční recepční na hotelu NIVAMARE Luhačovice-Pozlovice
Náplní práce je:
- 12 hodinový provoz od 19 do 7 hod.
- zajištění plynulého chodu hotelové recepce
- podávání informací hostům o pobytu a nabídce našich hotelových služeb
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- znalost práce na PC
- praxe na obdobné pozici vítána
- dobré komunikační a organizační dovednosti, pečlivost a spolehlivost
Nabízíme:
- příjemné pracovní prostředí v české rodinné firmě
- mzdu od 23.000,- (základní plat + příplatky + bonusy)
- roční odměnu
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- možnosti dalšího vzdělávání
- firemní bonusy ( stravování, příspěvek na dopravu, zaměstnanecké slevy)
- zvýhodněné rekreace v rámci Royal Spa