Technolog ZPÚ (laboratoř)

Pracovní místo ( Technolog ZPÚ (laboratoř) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: Provádění analytických rozborů galvanických lázní, Stanovení technologických postupů, tvorba technologické dokumentace, Kontrola galvanických procesů, Kontrola dodržování technologické kázně, Návrh a zavádění nových technologií, analýza příčin odchylek ve výrobním procesu, Opatření na eliminaci či odstranění, Definice technologických údržeb
- Požadavky: SŠ chemická / VŠ chemicko-technologická, Praxe v chem. průmyslu výhodou, AJ - pokročilá znalost, slovem i písmem, Znalost práce na PC, MS Office, řidičský průkaz skupiny B, Zodpovědnost, důslednost, komunikativnost, logické uvažování, samostatnost i týmová spolupráce
- Společnost nabízí: 5 týdnů dovolené, služební telefon / notebook, stravování v areálu společnosti (příspěvek zaměstnavatele na stravu), možnost bezplatného využití rekreačního areálu Haná, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat dle hospodářského výsledku firmy, prostor pro vlastní inovaci a nápady
- Osobní kontakt je možný v době Po-Pá 8:00-14:00 hod.. Bližší info osobně (profesní životopis s sebou): Petra Čecháčková, personální referent, Tel.: 573 592 578, Mobil: 777 739 512, e-mail: personal@magneton.cz.