Lékař - lékařka - vedoucí zdravotnického střediska

Pracovní místo ( Lékař - lékařka - vedoucí zdravotnického střediska ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LÉKAŘ - LÉKAŘKA - VEDOUCÍ ZDRAVOTNICKÉHO STŘEDISKA
Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- 25 dnů dovolené + 5 dnů dodatkové dovolené + 5 dnů indispozičního volna v kalendářním roce
- nástupní plat od 74 680,-Kč do 88 230,-Kč (dle započtené praxe)
Dále poskytujeme:
- možnost čerpání příspěvků na rekreaci, sport, kulturu a dětské tábory
- možnost získání bezúročné půjčky na bydlení nebo na vybavení bytu
- podnikové stravování včetně příspěvku
- možnost sportovního vyžití ve vlastní posilovně
Požadujeme:
- státní občanství ČR
- bezúhonnost
- vysokoškolské doktorské vzdělání
- zdravotní a osobnostní způsobilost
KONTAKTNÍ INFORMACE:
Romana Vrbatová Tel.: 499 867 206
GSM: 601 572 554
e-mail: RVrbatova@vez.odo.justice.cz