DENNÍ RECEPČNÍ

Pracovní místo ( DENNÍ RECEPČNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Vencová Zuzana, e-mail: accounting34@global-accounting-services.com
Pohovor bude probíhat v Karlových Varech po předchozí domluvě s manažerem. Kontaktujte nás nejprve prostřednictvím E-mailu, prosím.
Hledáme jednu z nejdůležitějších osob pro hotel Retro Riverside Wellness Resort v Karlových Varech a tou osobou je RECEPČNÍ.

Jaké jsou úkoly ?
- zajišťuje provoz recepce a komunikaci, podává informace o hotelu a nejbližším okolí
- vyřizuje ubytování a odjezd hosta, prodeje pokojů
- provádí registraci hosta do hotelového systému
- zajišťuje platné garance na pohledávky spojené s pobytem hosta
- řeší stížnosti a požadavky hosta
- přiřazuje pokoje hostům a vydává "klíče"
- provádí natěžování položek a uzavírání faktur a účtů v hotelovém systému, finanční vyrovnání s hosty
- provádí tížení minibarů na základě reportu od pokojských
- odpovídá za svěřené finanční prostředky
- odpovídá za správně uzavřenou finančních uzávěrku a odvod peněz po skončení své směny
- provádí zpracování předautorizací a předplateb na budoucí rezervace

Co by měl úspěšný kandidát splňovat?
- praxi na stejné pozici min. 2 roky
- schopnost plynulé komunikace v českém a anglickém jazyce
- profesionální vystupování, orientace na zákazníka
- vynikající organizační schopnosti
- spolehlivost, pečlivost a samostatnost
- ochotu pracovat ve 12hodinových směnách (vč. víkendů a svátků)

Co můžeme nabídnout:
- mzdové ohodnocení 28.000Kč měsíčně
- pracovní poměr na dobu určitou 6měsíců s možností prodloužení
- zaškolení a další firemní vzdělávání
- benefity společnosti AXXOS HOTELS
- práci v luxusním prostředí