Asistent/ka obchodního oddělení

Pracovní místo ( Asistent/ka obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: Chceš být součástí rychle se vyvíjejícího a dynamického prostředí? Umíš převzít zodpovědnost? Chceš se podílet na tvorbě a realizaci obchodní strategie naší společnosti? Máš zkušenosti z oboru, nebo odpovídající vzdělání? Pak je pozice Asistentky obchodního oddělení v naší firmě právě pro tebe! Jako asistentka obchodního oddělení v naší firmě budeš: Spolupracovat ve velkoobchodní činnosti s obchodními zástupci, obchodním ředitelem a provozním manažerem. Vyřizovat korespondenci se zákazníky i dodavateli.
Zpracovávat dokumenty od zákazníků a dodavatelů. Zajišťovat certifikace a náležitosti ke štítkování a druhotnému zpracování artiklů. Každodenně komunikovat se zákazníky i dodavateli.
Objednávat zboží na sklad a zajišťovat optimální skladovou zásobu. Optimalizovat procesy a zajišťovat správné skladové zásoby - skladové hospodářství. Vést inventarizační procesy.
Připravovat a kontrolovat smlouvy, připravovat prezentační materiály a jiné podklady.
DALŠÍ POŽADAVKY: Osobnostní předpoklady a dovednosti. Samostatnost, kreativita. 100% gramotnost, omunikativnost. Organizační schopnosti a schopnost dodržovat termíny.Schopnost porozumět zadání úkolu nebo určit jádro problému a uplatňovat varianty řešení. Umění převzít zodpovědnost za svěřené úkoly, vedení agendy administrativy velkoobchodu. Flexibilita a schopnost racionálně a samostatně uvažovat v situacích, které to vyžadují.
NABÍZÍME: Neváhej a ozvi se, pokud jsi: Člověk na podobné pozici s praxí alespoň 2 roky, nebo máš vzdělání se zaměřením na asistenci obchodní činnosti, na podnikání, nebo ekonomii,
znalost SAP buss