Správce ICT

Pracovní náplň

Kontakt: Jan.Vostatek@nature.cz
Požadujeme následující vědomosti a zkušenosti:

" Vývoj aplikací v prostředí HCL Notes/Domino.
" Analýza a tvorba zadání na nové aplikace a úpravy stávajících aplikací.
" Vedení projektů v oblasti vývoje aplikací.
" Předpokládáme praxi v uvedených oblastech minimálně 2 roky a předložení referencí (realizované projekty).

Náplň práce:
" Sběr požadavků klíčových uživatelů a následná tvorba analýz a zadávacích dokumentací pro vývoj a úpravy aplikací v prostředí HCL Notes/Domino.
" Vývoj vlastních aplikací v prostředí HCL Notes/Domino.
" Úpravy současně provozovaných aplikací v HCL Notes/Domino.
" Zajištění uživatelské podpory aplikací v prostředí HCL Notes/Domino.
" Tvorba a vedení dokumentace k aplikacím v prostředí HCL Notes/Domino.
" Vedení projektů externího vývoje aplikací v prostředí HCL Notes/Domino.
" Součinnost při implementaci procesů organizace podporovaných vytvářenými a provozovanými aplikacemi.

" platové podmínky vycházející z 12 platové třídy (s přihlédnutím k dosaženému vzdělání a uznatelné praxi), kvalitní osobní ohodnocení, odměny dle dosažených výsledků,
" dlouhodobou spolupráci na plný úvazek(nástup možný ihned),
" pružnou pracovní dobu,,
" příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
" perspektivní a zajímavou práci v oboru informatiky ve spojení s ochranou přírody,
" zaměstnanecké benefity: stravenkový paušál, FKSP, 5 týdnů dovolené, 5 dnů tzv. sick days,
" kvalitní technické vybavení, notebook, služební mobilní telefon,
" možnost sebevzdělávání v souvislosti s plněním úkolů,
" možnost profesního vzdělávání formou