Administrativní pracovník/nice / pouze pro OZP

Pracovní místo ( Administrativní pracovník/nice / pouze pro OZP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní místo je zřízeno jako chráněné pracovní místo výhradně pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Uchazeč musí naplňovat zákonnou definici osoby se zdravotním postižením.

Požadujeme:
- praxe na podobné pozici výhodou
- min. středoškolské vzdělání s maturitou (ekonomický směr výhodou)
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B výhodou
- aktivní přístup k plnění úkolů
- výborné komunikační a organizační schopnosti, pohotovost
- přirozená inteligence, schopnost empatie, optimismus
- analytické myšlení, pečlivost, vytrvalost, trpělivost, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu, vysoké pracovní nasazení a ochotu se neustále učit
- časovou flexibilitu
- čistý trestní rejstřík
- NUTNÉ: osoba se zdravotním postižením (OZP) nebo zdravotně znevýhodněná (OZZ)

Pracovní náplň:
- péče o zákazníky
- příjem a zpracování poptávek
- tvorba nabídky
- příjem a zpracování objednávek
- vystavování faktur
- kontrola platební morálky odběratelů
- komunikace s odběrateli
- organizace zakázek svěřeného střediska

Místo výkonu: provozovna společnosti HANDI HELP s.r.o., T.G. Masaryka 313, 563 01 Lanškroun
Odměňování:
- fixní část + pohyblivá část závislá na plnění plánu
- mimořádné odměny za dlouhodobě dobré výsledky

Benefity:
- jednosměnný provoz
- možný i zkrácený pracovní úvazek
- příspěvek na stravování
- po zapracování příspěvek na životní či penzijní pojištění

Termín nástupu: ihned nebo dle domluvy
Kontakt: životopisy a případné dotazy zasílejte na email: prace@handihelp